Orle

Dwie kondygnacje, 3 gniazda, 3 szufelki automatyczne, jednostka centralna w garażu.

Pierwszy etap instalacji

Ułożenie rur instalacji w ścianach i warstwie izolacji, montaż płytek montażowych gniazd i króćców w miejscach szufelek.

Jedno gniazdo ssące na każdej kondygnacji obsługujące części mieszkalne domu. Szufelki w kuchni pod zlewem, w wiatrołapie w cokole szafy, w ścianie przy kominku.

 

 

Izolacja termiczna dolnej kondygnacji ma zazwyczaj 10 cm grubości. Tyle w zupełności wystarcza by bez problemy krzyżować się z innymi instalacji w budynku bez konieczności kucia posadzek ani stosowania dodatkowych kształtek.

 

Modyfikacja instalacji po wykonanych tynkach. Montaż puszki do szufelki automatycznej LeoVac. Inwestorzy zdecydowali się na kominek wolnostojący -dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest umieszczenie szufelki automatycznej bezpośrednio w  ścianie.

 

 

 


sklep-internetowy odkurzacz-ecetralne.org Wykorzystaną w tej realizacji jednostkę centralną, gniazda, szufelki, zestawy sprzątające oraz wszelkie niezbędne akcesoria możesz nabyć w naszym sklepie internetowym.

Oferujemy najlepsze urządzenia największych światowych producentów w najniższych cenach w internecie. Prowadzimy także sprzedaż hurtową elementów instalacyjnych oraz dystrybucję systemu Retraflex.

Odwiedź nasz sklep na: sklep.odkurzacze-centralne.org