Odkurzacze Centralne vs. Tradycyjne

Odkurzacze Centralne vs Tradycyjne

odkurzacze centralne vs tradycyjne — kopia

 

Wraz z rozwojem technologii odkurzacze tradycyjne ewoluowały, to z kolei przyczyniło się do tego, że stają się coraz droższe. Ponieważ różnica w cenie pomiędzy odkurzaczami centralnymi oraz tradycyjnymi zmniejszyła się, instalacja centralnych odkurzaczy stała się bardziej praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem czyszczenia domu. Istnieje wiele korzyści związanych z odkurzaczami centralnymi:

  • Zdrowie – odkurzacze centralne całkowicie wyeliminowały recyrkulację zanieczyszczonego powietrza wewnątrz pokoi, ponieważ pył i kurz wyrzuca się na zewnątrz budynku.
  • Moc – odkurzacze centralne posiadają trzy do pięciu razy więcej energii ssącej niż tradycyjne odkurzacze. Ponieważ jednostka centralna nie musi być przenoszona, może zawierać większy i cięższy, ale przede wszystkim bardziej wydajny silnik niż tradycyjne odkurzacze.
  • Wygoda – Centralne odkurzacze pozwoliły wykluczyć konieczność noszenia urządzenia od pokoju do pokoju, lub w górę i w dół po schodach. Ponadto brak kabla zasilającego, o który można się potknąć.
  • Wartość Domu – Inwestowanie w inteligentne i trwałe rozwiązania ma wpływ na wzrost wartości domu, szczególnie w przypadku jego sprzedaży. Odkurzacze centralne mogą być instalowane w istniejących domach lub w domach, które są w trakcie budowy.
  • Hałas – Generalnie odkurzacze centralne są cichsze od tradycyjnych odkurzaczy. Należy pamiętać, że jednostka centralna znajduje się w oddalonym od części mieszkalnej miejscu (garaż, piwnica, itp.), więc hałas będzie niesłyszalny.
  • Uniwersalność – Odkurzacze centralne oferują ten sam zakres dodatkowego wyposażenia i akcesoriów, co przenośne odkurzacze tradycyjne.
  • Ekonomia – Centralne odkurzacze pomagają zaoszczędzić pieniądze, nie tylko poprzez brak konieczności stosowania materiałów eksploatacyjnych ale także przedłużając żywotność dywanów, mebli, zasłon itp.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *