Odkurzacze Centralne vs. Tradycyjne

Odkurzacze Centralne vs Tradycyjne

odkurzacze centralne vs tradycyjne — kopia

 

Wraz z rozwojem technologii odkurzacze tradycyjne ewoluowały, to z kolei przyczyniło się do tego, że stają się coraz droższe. Ponieważ różnica w cenie pomiędzy odkurzaczami centralnymi oraz tradycyjnymi zmniejszyła się, instalacja centralnych odkurzaczy stała się bardziej praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem czyszczenia domu. Istnieje wiele korzyści związanych z odkurzaczami centralnymi:

  • Zdrowie – odkurzacze centralne całkowicie wyeliminowały recyrkulację zanieczyszczonego powietrza wewnątrz pokoi, ponieważ pył i kurz wyrzuca się na zewnątrz budynku.
  • Moc – odkurzacze centralne posiadają trzy do pięciu razy więcej energii ssącej niż tradycyjne odkurzacze. Ponieważ jednostka centralna nie musi być przenoszona, może zawierać większy i cięższy, ale przede wszystkim bardziej wydajny silnik niż tradycyjne odkurzacze.
  • Wygoda – Centralne odkurzacze pozwoliły wykluczyć konieczność noszenia urządzenia od pokoju do pokoju, lub w górę i w dół po schodach. Ponadto brak kabla zasilającego, o który można się potknąć.
  • Wartość Domu – Inwestowanie w inteligentne i trwałe rozwiązania ma wpływ na wzrost wartości domu, szczególnie w przypadku jego sprzedaży. Odkurzacze centralne mogą być instalowane w istniejących domach lub w domach, które są w trakcie budowy.
  • Hałas – Generalnie odkurzacze centralne są cichsze od tradycyjnych odkurzaczy. Należy pamiętać, że jednostka centralna znajduje się w oddalonym od części mieszkalnej miejscu (garaż, piwnica, itp.), więc hałas będzie niesłyszalny.
  • Uniwersalność – Odkurzacze centralne oferują ten sam zakres dodatkowego wyposażenia i akcesoriów, co przenośne odkurzacze tradycyjne.
  • Ekonomia – Centralne odkurzacze pomagają zaoszczędzić pieniądze, nie tylko poprzez brak konieczności stosowania materiałów eksploatacyjnych ale także przedłużając żywotność dywanów, mebli, zasłon itp.