Reda

Dwie kondygnacje, 2 gniazda, 3 szufelki automatyczne, jednostka centralna w garażu.

Pierwszy etap instalacji

Ułożenie rur instalacji w ścianach i warstwie izolacji, montaż płytek montażowych gniazd i króćców w miejscach szufelek.

Jedno gniazdo ssące na każdej kondygnacji obsługujące części mieszkalne domu. Gniazdo w jednostce centralnej do obsługi pomieszczeń technicznych, nie przewidziano odkurzania samochodu przed garażem. Szufelki w kuchni pod zlewem, w wiatrołapie w cokole szafy, w obudowie kominka.

Modyfikacja instalacji po wykonanych tynkach. Montaż puszki do szufelki automatycznej LeoVac. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest umieszczenie szufelki automatycznej bezpośrednio w  ścianie.

Drugi etap instalacji

Dobór jednostki, gniazd i szufelek. Montaż i rozruch całego systemu.

Jednostka Centralna Cyclo Vac H615

Odkurzacz centralny Cyclo Vac H615  to następca modelu 611,  która dzięki zastosowaniu wysokiej klasy silnika Ametek uzyskuje 34.23 kPa podciśnienia dzięki czemu skutecznie można czyścić także grube wykładziny czy dywany. Drugim istotnym parametrem odkurzaczy centralnych jest przepływ powietrza, model Cyclo Vac H615 uzyskuje wartość aż 65.3 l/s – to pozwala na wygodne i szybkie sprzątanie powierzchni twardych jak parkiet, panele czy ceramika – przy takich podłogach przepływ powietrza jest najistotniejszy.


sklep-internetowy odkurzacz-ecetralne.org Wykorzystaną w tej realizacji jednostkę centralną, gniazda, szufelki, zestawy sprzątające oraz wszelkie niezbędne akcesoria możesz nabyć w naszym sklepie internetowym.

Oferujemy najlepsze urządzenia największych światowych producentów w najniższych cenach w internecie. Prowadzimy także sprzedaż hurtową elementów instalacyjnych oraz dystrybucję systemu Retraflex.

Odwiedź nasz sklep na: sklep.odkurzacze-centralne.org