Smażyno

Trzy kondygnacje, 5 gniazd, 3 szufelki automatyczne, jednostka centralna w piwnicy.

Pierwszy etap instalacji

Ułożenie rur instalacji w ścianach i warstwie izolacji, montaż płytek montażowych gniazd i króćców w miejscach szufelek.

Jedno gniazdo ssące w piwnicy i na parterze domu. Ze względu na rozległą część mieszkalną poddasza domu wykonano dwa gniazda. Gniazdo przy jednostce centralnej do obsługi pomieszczeń technicznych. Dodatkowe gniazdo w garażu przy bramie panelowej umożliwiające wygodne odkurzanie samochodu zarówno w garażu jak i na podjeździe. Szufelki w kuchni pod zlewem, w wiatrołapie w cokole szafy, w obudowie kominka.

 

 

Dla zapewnienia prawidłowego przepływu powietrza należy zaprojektować odpowiednie odcinki pomiędzy kolejnymi trójnikami.


 

Jednym z naszych priorytetów podczas prac jest zasada „nie szkodzić”.  W tym przypadku udało się uniknąć naruszenia konstrukcji wieńca stropowego oraz zamontować płytkę montażową gniazda pod istniejącą instalacją elektryczną.

 


sklep-internetowy odkurzacz-ecetralne.org Wykorzystaną w tej realizacji jednostkę centralną, gniazda, szufelki, zestawy sprzątające oraz wszelkie niezbędne akcesoria możesz nabyć w naszym sklepie internetowym.

Oferujemy najlepsze urządzenia największych światowych producentów w najniższych cenach w internecie. Prowadzimy także sprzedaż hurtową elementów instalacyjnych oraz dystrybucję systemu Retraflex.

Odwiedź nasz sklep na: sklep.odkurzacze-centralne.org